Going. | Gaga/people z Adi Weinberg-Prejną - Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

Chcesz zatańczyć?
Przyjdź na Gaga/people z Adi Weinberg-Prejną.
Gaga zwiększa elastyczność, relaksuje ciało i odpręża umysł. Zajęcia odbywają się przy muzyce. Potrzebny jest wygodny strój oraz entuzjazm
Przekonaj się jak działa Gaga!

Gaga jest nowym sposobem na zdobycie samoświadomości poprzez ciało. Tworzy ramy dla odkrywania i wzmacniania ciała: zwiększa elastyczność, wytrzymałość i zwinność, jednocześnie rozbudzając zmysły i wyobraźnię.

Gaga to język ruchowy opracowany przez Ohada Naharina, dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie (Izrael). Metoda Gaga narodziła się z przekonania o leczniczej, dynamicznej, stale zmieniającej się mocy ruchu i dziś nadal się rozwija. Gaga poprawia instynkty ruchowe, łączy ruch świadomy z nieświadomym i pozwala doświadczyć wolności i przyjemności w nieskomplikowany sposób, w przyjemnej atmosferze, w wygodnym ubraniu i akompaniamencie muzyki.

Zajęcia Gaga/people są otwarte dla osób od 16 roku życia, niezależnie od ich doświadczenia w tańcu lub innych formach ruchu. Prowadząca, Adi Weinberg-Prejna, jest certyfikowaną nauczycielką metody Gaga.

WEJŚCIA JEDNORAZOWE / 30 zł każde
4.07 >> https://bit.ly/2WZWwA3
11.07 >> https://bit.ly/2YKB3v4
18.07 >> https://bit.ly/2QgWwJi
25.07 >> https://bit.ly/2QhijR0

KARNET na zajęcia w lipcu 90 zł >> https://bit.ly/2EtnmJk
(4 spotkania w terminach: 4, 11, 18, 25 lipca)

WAŻNE!
Zajęcia odbywają się w Sali Pomnikowej.
Spotykamy się przy wejściu administracyjnym od strony ulicy Anielewicza. Z uwagi na kontrolę bezpieczeństwa prosimy o przybycie co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem zajęć, tj. o godz. 18.15.

Praktyczne informacje:
>> Zajęcia prowadzone są w języku angielskim.
>> Mogą w nich brać udział osoby powyżej 16 roku życia.
>> Zajęcia trwają 60 minut. Nie ma przerwy.
>> Obowiązuje wygodny ubiór sportowy.
>> Uczestnicy tańczą boso lub w skarpetkach.
>> Osoby spóźnione nie będą wpuszczane na salę, dlatego prosimy o przybycie co najmniej na 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

>> Kasa muzeum w czwartki czynna jest do 18.00. Nie ma możliwości zakupu biletu ezpośrednio przed warsztatami.

Pobierz Going. i miej miejski kalendarz zawsze pod ręką.
kup bilet
więcej
  przyjdz     przerwy     choreografa     skarpetkach     administracyjnym     dynamicznej     sposobem     karnet     ruchowy     wejsciu     informacje     zwieksza     nieswiadomym     zycia     zdobycie     dziala     entuzjazm     lipcawazne     innych     przekonania     batsheva     obowiazuje     cialo     izrael     mocy     ubior     beda     czynna     artystycznego     przy     zajec     rozpoczeciem